Zarabiaj na sprzedaży programu DMDE

Zarabiaj na promowaniu programu DMDE

 

Informacje ogólne


Program partnerski DMDE to propozycja dla wszystkich webmasterów i posiadaczy blogów, którzy chcieliby dodatkowo zarabiać na swojej stronie, reklamując nasze oprogramowanie do odzyskiwania danych. Nasz program partnerski prowadzony jest przez system WebePartners.

 

Warunki programu partnerskiego


Prowizja 10 % - to Twoje wynagrodzenie, które dostajesz od klientów, którzy zrobili zakupy w naszym sklepie trafiając bezpośrednio z linka na Twojej stronie. 


Wykrywalność 90 dni - jest to tzw. czas życia klienta, co oznacza, że otrzymasz prowizję nawet za klienta, który zamówi u nas towar do 90 dni od przejścia przez link na Twojej stronie.


Wypłata od 50 zł. Wszelkie rozliczenia są prowadzone na bieżąco, więc stale znasz swój stan konta. Twoja prowizja naliczana jest po opłaceniu prze klienta i wysłaniu do niego zamówienia, oraz po naszej akceptacji. Zgromadzone środki możesz wypłacać w dowolnym czasie gdy stan konta wyniesie co najmniej 50 zł.

 

Reklamy


Zobacz przygotowane przez nas przykładowe reklamy, możesz je wykorzystać do promocji naszej strony.

Udzielamy Ci również zgody na wykorzystanie wszystkich innych dostępnych materiałów na stronie dmde.pl takich jak opisy, zdjęcia i filmy w celach promocyjnych związanych ze sprzedażą oprogramowania DMDE.

 

Jak zacząć?


Wystarczy przejść do naszego programu w WebePartners i zarejestrować się jako wydawca:

 

Przejdź do programu partnerskiego DMDE w WebePartners