Dystrybucja programu DMDE

Współpraca w zakresie dalszej odsprzedaży programu DMDE

 

Czy chcesz mieć udział w sukcesie programu DMDE?


Już za chwilę możesz rozpocząć sprzedaż jednego najlepszych programów do odzyskiwania danych w swoim sklepie. Posiadamy specjalną ofertę hurtową dla naszych partnerów handlowych i rabaty zależne od uzyskanego obrotu.

Współpraca z naszą firmą to same korzyści. Włączenie do swojej oferty najlepszego programu do odzysku danych w Polsce, to nie tylko kwestia prestiżu, ale także możliwość dostarczania najlepszych rozwiązań swoim klientom. Naszym partnerom oferujemy wysokie rabaty. Zapewniamy szybką dostawę zamówionych programów bezpośrednio do końcowego klienta bezpośrednio na jego e-mail ( wpisany w danych licencji ). 


Dostępne opcje współpracy


Istnieją trzy możliwości współpracy i generowania dochodów dla swojej firmy:

 

1. Jednorazowy zakup bez formalności i nawiązywania współpracy - niski rabat.

Ta forma nie wymaga przesyłania żadnych dokumentów i ma zastosowanie w stosunku do firm, które nie chcą nawiązywać współpracy handlowej. Nie mamy tutaj żadnych wymagań poza deklaracją, że program kupowany jest do odsprzedaży. W związku z tym, że jest to jednorazowy zakup bez zobowiązań, oferujemy tylko 5% rabatu bez żadnych formalności, zachęcając jednocześnie do podjęcia w przysłości bliższej współpracy.

 

2. Bliższa współpraca, wprowadzenie programów do oferty i wysokie, narastające rabaty.

W wypadku bliższej współpracy oferujemy rabaty od 10% do powyżej 25%. W związku z tym, iż współpracujemy jedynie z firmami, które prowadzą działalność związaną z handlem oprogramowaniem i sprzętem komputerowym, w przypadku nawiązywania współpracy partnerskiej i chęci korzystania z wyższych rabatów niż przy zakupach jednorazowych, konieczne jest dostarczenie do naszej firmy kopii następujących dokumentów:

  • Wpis do KRS lub Zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej
  • Zaświadczenie o nadaniu numeru identyfikacji podatkowej NIP
  • Zaświadczenie o nadaniu numeru statystycznego REGON.
  • Deklaracja wprowadzenia programów DMDE do oferty.
  • Przesłanie linku do własnego sklepu internetowego z ofertą naszego programu

Pierwsze zamówienie zawsze z rabatem 5% kolejne od 10%

 

3. Współpraca na zasadach OEM i duże sieci handlowe.

W przypadku gdy reprezentujesz dużą firmę dystrybucyjną lub sieć handlową lub też jesteś zainteresowany dołączaniem naszego oprogramowania w wersjach OEM do produktów Twojej firmy (sprzęt lub oprogramowanie) lub usług (np. usługi hostingowe) i chciałbyś otrzymać jeszcze lepszą ofertę, gwarantując w zamian wysoką sprzedaż oprogramowania, oferujemy możliwość podpisania stałej umowy, która zapewni obu stronom jeszcze większe korzyści. W sprawach umów prosimy o kontakt


Jak zostać naszym partnerem handlowym?


W przypadku jednorazowego zakupu, wystarczy jedynie deklaracja w formularzu zamówienia, że program kupowany jest do dalszej odsprzedaży ( rabat 5% ). Gdy jednak oczekiwane są wyższe rabaty, prosimy o przesłanie kopii wymienionych powyżej dokumentów na nasz adres email, numer faksu lub adres firmowy. Po otrzymaniu dokumentów, partner zostanie zarejestrowany w naszej bazie danych i nadany zostanie startowy poziom rabatu (od drugiego zamówienia) w wysokości 10%.


Wysokość rabatu i progi rabatowe


Już drugie zamówienie złożone po rejestracji partnera, daje uprawnienie do skorzystania z 10% rabatu. W zależności od obrotów można liczyć na większe upusty. Tabela progów rabatowych w zależności od obrotu brutto znajduje się poniżej.

do 999 zł      10%
od 1.000 do 4.999 zł      15%
od 5.000 do 19.999 zł        20%
powyżej 20.000 zł       25%

 

 

Procedura zamawiania do dalszej odsprzedaży


Po przesłaniu dokumentów firmowych i zarejestrowaniu partnera handlowego zamówienia można składać za pośrednictwem naszej strony dmde.pl. Po złożeniu zamówienia zostanie przypisany ustalony rabat. Oczywiście zamówienia można również składać na inne sposoby, tj. e-mailowo lub telefonicznie.


Materiały dla partnerów


Udzielamy zgody na wykorzystanie wszystkich dostępnych materiałów na stronie dmde.pl (opisy, zdjęcia, filmy) w celach publikacji oferty oraz w celach promocyjnych związanych ze sprzedażą oprogramowania DMDE.

 

 

Rodzaje wersji DMDE


Dostępne są 3 wersje licencji w zależności od tego czy odzyskiwane są: własne dane prywatne, własne dane firmowe, czy też komercyjnie dane osób trzecich.

 
Express   Standard   Professional
Wersja jednostanowiskowa do użytku domowego dla klienta indywidualnego do wykorzystania w celach niekomercyjnych posiadająca wsparcie tylko przez jeden rok.   Wersja dla firm i instytucji do użytku własnego, odzysku danych z dysków i sprzętu, których jest się właścicielem niepozwalająca odzyskiwać danych na rzecz osób trzecich.   Wersja profesjonalna dla firm i instytucji do wykorzystania w celach komercyjnych. Wersja posiada zaawansowane funkcje odzyskiwania danych, których nie mają inne wersje.
Kup teraz Express   Kup teraz Standard   Kup teraz Professional