Dystrybucja programu DMDE

Współpraca w zakresie dalszej odsprzedaży programu DMDE

 

Czy chcesz mieć udział w sukcesie programu DMDE?


Już za chwilę możesz rozpocząć sprzedaż jednego najlepszych programów do odzyskiwania danych w swoim sklepie. Posiadamy specjalną ofertę hurtową dla naszych partnerów handlowych i rabaty zależne od uzyskanego obrotu.

Współpraca z naszą firmą to same korzyści. Włączenie do swojej oferty najlepszego programu do odzysku danych w Polsce, to nie tylko kwestia prestiżu, ale także możliwość dostarczania najlepszych rozwiązań swoim klientom. Naszym partnerom oferujemy wysokie rabaty. Zapewniamy szybką dostawę zamówionych programów bezpośrednio do końcowego klienta bezpośrednio na jego e-mail ( wpisany w danych licencji ). 


Dostępne opcje współpracy


Istnieją trzy możliwości współpracy i generowania dochodów dla swojej firmy:

 

1. Jednorazowy zakup bez formalności i nawiązywania współpracy - niski rabat.

Ta forma nie wymaga przesyłania żadnych dokumentów i ma zastosowanie w stosunku do firm, które nie chcą nawiązywać współpracy handlowej. Nie mamy tutaj żadnych wymagań poza deklaracją, że program kupowany jest do odsprzedaży. W związku z tym, że jest to jednorazowy zakup bez zobowiązań, oferujemy tylko 5% rabatu bez żadnych formalności, zachęcając jednocześnie do podjęcia w przysłości bliższej współpracy.

 

2. Bliższa współpraca, wprowadzenie programów do oferty i wysokie, narastające rabaty.

W wypadku bliższej współpracy oferujemy rabaty od 10% do 35%. W związku z tym, iż współpracujemy jedynie z firmami, które prowadzą działalność związaną z handlem oprogramowaniem i sprzętem komputerowym, w przypadku nawiązywania współpracy partnerskiej i chęci korzystania z wyższych rabatów niż przy zakupach jednorazowych, konieczne jest dostarczenie do naszej firmy kopii następujących dokumentów:

  • Wpis do KRS lub Zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej
  • Zaświadczenie o nadaniu numeru identyfikacji podatkowej NIP
  • Zaświadczenie o nadaniu numeru statystycznego REGON.
  • Deklaracja wprowadzenia programów DMDE do oferty.
  • Przesłanie linku do własnego sklepu internetowego z ofertą naszego programu

Pierwsze zamówienie zawsze z rabatem 10% kolejne od 20% 

 

3. Współpraca na zasadach OEM i duże sieci handlowe.

W przypadku gdy reprezentujesz dużą firmę dystrybucyjną lub sieć handlową lub też jesteś zainteresowany dołączaniem naszego oprogramowania w wersjach OEM do produktów Twojej firmy (sprzęt lub oprogramowanie) lub usług (np. usługi hostingowe) i chciałbyś otrzymać jeszcze lepszą ofertę, gwarantując w zamian wysoką sprzedaż oprogramowania, oferujemy możliwość podpisania stałej umowy, która zapewni obu stronom jeszcze większe korzyści. W sprawach umów prosimy o kontakt


Jak zostać naszym partnerem handlowym?


W przypadku jednorazowego zakupu, wystarczy jedynie deklaracja w formularzu zamówienia, że program kupowany jest do dalszej odsprzedaży ( rabat 10% ). Gdy jednak oczekiwane są wyższe rabaty, prosimy o przesłanie kopii wymienionych powyżej dokumentów na nasz adres email, numer faksu lub adres firmowy. Po otrzymaniu dokumentów, partner zostanie zarejestrowany w naszej bazie danych i nadany zostanie startowy poziom rabatu (od drugiego zamówienia) w wysokości 20%.


Wysokość rabatu i progi rabatowe


Już drugie zamówienie złożone po rejestracji partnera, daje uprawnienie do skorzystania z 20% rabatu. W zależności od obrotów można liczyć na większe upusty. Tabela progów rabatowych w zależności od obrotu brutto znajduje się poniżej.

od 699 zł do 1399 zł    20%
od 1.400 do 4.999 zł    25%
od 5.000 do 19.999 zł      30%
powyżej 20.000 zł     35%

 

 

Procedura zamawiania do dalszej odsprzedaży


Po przesłaniu dokumentów firmowych i zarejestrowaniu partnera handlowego zamówienia można składać za pośrednictwem naszej strony dmde.pl. Po złożeniu zamówienia na stronie dmde.pl zostanie przypisany ustalony rabat.


Materiały dla partnerów


Udzielamy zgody na wykorzystanie wszystkich dostępnych materiałów na stronie dmde.pl (opisy, zdjęcia, filmy) w celach publikacji oferty oraz w celach promocyjnych związanych ze sprzedażą oprogramowania DMDE.

 

 

Rodzaje wersji DMDE


Dostępne są 3 wersje licencji w zależności od tego czy odzyskiwane są: własne dane prywatne, własne dane firmowe, czy też komercyjnie dane osób trzecich.

 
Express Standard Professional
Wersja jednostanowiskowa do użytku domowego dla klienta indywidualnego do wykorzystania w celach niekomercyjnych posiadająca wsparcie tylko przez jeden rok. Wersja dla firm i instytucji do użytku własnego, odzysku danych z dysków i sprzętu, których jest się właścicielem niepozwalająca odzyskiwać danych na rzecz osób trzecich. Wersja profesjonalna dla firm i instytucji do wykorzystania w celach komercyjnych. Wersja posiada zaawansowane funkcje odzyskiwania danych, których nie mają inne wersje.
Kup teraz Express Kup teraz Standard Kup teraz Professional