Dystrybucja programu DMDE

Współpraca w zakresie dalszej odsprzedaży DMDE

 

Czy chcesz mieć udział w sukcesie programu DMDE?


Już za chwilę możesz rozpocząć sprzedaż jednego najlepszych programów do odzyskiwania danych w swoim sklepie. Posiadamy specjalną ofertę hurtową dla naszych partnerów handlowych i rabaty zależne od uzyskanego obrotu.

Współpraca z naszą firmą to same korzyści. Włączenie do swojej oferty najlepszego programu do odzysku danych w Polsce, to nie tylko kwestia prestiżu, ale także możliwość dostarczania najlepszych rozwiązań swoim klientom. Naszym partnerom oferujemy wysokie rabaty. Zapewniamy szybką dostawę zamówionych programów bezpośrednio do końcowego klienta bezpośrednio na jego e-mail (wpisany w danych licencji). 


Dwie opcje współpracy

 

1. Wprowadzenie programu do oferty swojego sklepu

Wystarczy wprowadzić ofertę naszego oprogramowania na stronie swojego sklepu i podczas składania zamówienia powiadomić nas o tym w komentarzu np. "Program kupowany do dalszej odsprzedaży, zgodnie z ofertą na naszej stronie www...". W ten sposób otrzymasz od nas rabat od 10% do 35%

Pierwsze zamówienie realizujemy zawsze z rabatem 10%, a kolejne już z 20% lub większym zgodnie z osiągniętym obrotem, i to z całego okresu naszej współpracy.

Wysokość rabatu i progi rabatowe

od 699 zł do 1399 zł      20%
od 1.400 zł do 4.999 zł      25%
od 5.000 zł do 19.999 zł        30%
powyżej 20.000 zł       35%

 

2. Współpraca na zasadach OEM i duże sieci handlowe

W przypadku gdy reprezentujesz dużą firmę dystrybucyjną lub sieć handlową lub też jesteś zainteresowany dołączaniem naszego oprogramowania w wersjach OEM do produktów Twojej firmy (sprzęt lub oprogramowanie) lub usług (np. usługi hostingowe, szkolenia dla firm z odzysku danych) i chciałbyś otrzymać jeszcze lepszą ofertę, gwarantując w zamian wysoką sprzedaż oprogramowania, oferujemy możliwość podpisania stałej umowy, która zapewni obu stronom jeszcze większe korzyści. W sprawach umów prosimy o kontakt


Jak zostać naszym partnerem? 


1. Dodaj program DMDE do swojej oferty w Twoim sklepie. Możesz do tego wykorzystać wszystkie treści z naszej strony.

2. Zarejestruj się w naszym sklepie wraz z komentarzem o dodaniu programu do swojej oferty i jego dalszej odsprzedaży, podając nam link do niej.

3. Złóż zamówienie podając w komentarzu nazwę użytkownika końcowego (imię i nazwisko lub nazwę firmy)

Program DMDE sprzedawany jest w wersji elektronicznej i nie posiada on wersji pudełkowej. Po zakupie otrzymasz na emaila klucz do rejestracji użytkownika (ważny 40 dni) wraz z instrukcją jego aktywacji, który należy przekazać klientowi. Podaj mu też nr Twojego zamówienia, aby mógł on w przyszłości korzystać z naszego pełnego wsparcie poprzez email dmde@dmde.pl, zgodnie z zakupioną licencją.

Jeśli masz więcej pytań na temat naszej współpracy, możesz skontaktować się z nami poprzez email hurt@dmde.pl

 

 

Rozpocznij współpracę już teraz!


Zarejestruj się z sklepie DMDE