PHU Partner

Informacje o firmie Partner

 

Dystrybucja oprogramowania


Jako jedyny bezpośredni i oficjalny dystrybutor na Polskę programu DMDE autora Dmitry Sidorov zgodnie z umową z producentem, firma Partner zajmuje się sprzedażą profesjonalnego oprogramowania do odzyskiwania danych DM Disk Editor and Data Recovery Software (DMDE).

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową do dalszej odsprzedaży programu DMDE. 

Zobacz: Warunki dystrybucji hurtowej DMDE.

 

Usługi odzyskiwania danych


Firma Partner zajmuje się profesjonalną pomocą w odzyskiwaniu danych i analizowaniu uszkodzeń dysków HDD. Odzyskujemy dane z dysków z uszkodzoną logiką i fizycznymi uszkodzeniami oraz zapewniamy pomoc w zakresie usług serwisowych i konsultacji informatycznych. Zobacz naszą ofertę odzyskiwania danych.

Obsługujemy małe, duże firmy i instytucje oraz osoby prywatne. 

Do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT. 

 

Dane firmy


PHU Partner - Mariusz Bąkowskios. Tysiąclecia 32/17, 31-610 Kraków, NIP: 678-184-54-09
Kontakt: tel.: 533 146 914, e-mail: dmde@dmde.pl, gadu gadu: 2325844

 

Rodzaje wersji DMDE


Dostępne są 3 wersje licencji w zależności od tego czy odzyskiwane są: własne dane prywatne, własne dane firmowe, czy też komercyjnie dane osób trzecich.

 
Express Standard Professional
Wersja jednostanowiskowa do użytku domowego dla klienta indywidualnego do wykorzystania w celach niekomercyjnych posiadająca wsparcie tylko przez jeden rok. Wersja dla firm i instytucji do użytku własnego, odzysku danych z dysków i sprzętu, których jest się właścicielem niepozwalająca odzyskiwać danych na rzecz osób trzecich. Wersja profesjonalna dla firm i instytucji do wykorzystania w celach komercyjnych. Wersja posiada zaawansowane funkcje odzyskiwania danych, których nie mają inne wersje.
Kup teraz Express Kup teraz Standard Kup teraz Professional