Dostawa klucza użytkownika programu na e-mail

Koszty dostawy programu DMDE

Koszt dostawy jest całkowicie darmowy i wynosi  0 zł


Klucz do rejestracji użytkownika programu DMDE wraz z dokładną instrukcją jego aktywacji jest wysyłany elektronicznie na adres e-mail podany podczas rejestracji w naszym sklepie.

Program sprzedawany jest na zasadzie "wypróbuj zanim kupisz". Oznacza to, że oprogramowanie można pobrać w wersji demo i testować bezpłatnie przez nieokreślony czas. Daje to możliwość dokładnego zapoznania się z programem przed dokonaniem jego zakupu.

Program DMDE sprzedawany jest wyłącznie w wersji elektronicznej i nie posiada on wersji pudełkowej.

 

 

Rodzaje wersji DMDE


Dostępne są 3 wersje licencji w zależności od tego czy odzyskujesz własne dane prywatnie, swoje dane firmowe, czy też zajmujesz się odzyskiem danych komercyjnie.

 
Express   Standard   Professional
Wersja jednostanowiskowa do użytku domowego dla klienta indywidualnego do wykorzystania w celach niekomercyjnych posiadająca wsparcie tylko przez jeden rok.   Wersja dla firm i instytucji do użytku własnego, odzysku danych z dysków i sprzętu, których jest się właścicielem niepozwalająca odzyskiwać danych na rzecz osób trzecich.   Wersja profesjonalna dla firm i instytucji do wykorzystania w celach komercyjnych. Wersja posiada zaawansowane funkcje odzyskiwania danych, których nie mają inne wersje.
Kup teraz Express   Kup teraz Standard   Kup teraz Professional