Dystrybucja programu DMDE

WSPÓŁPRACA W ZAKRESIE ODSPRZEDAŻY DMDE

 

 

Czy chcesz mieć udział w sukcesie DMDE?

 

Już za chwilę możesz rozpocząć sprzedaż jednego z najlepszych programów do odzyskiwania danych w swoim sklepie. Posiadamy specjalną ofertę hurtową dla naszych partnerów handlowych i rabaty zależne od uzyskanego obrotu.

Współpraca z naszą firmą to same korzyści. Włączenie do swojej oferty najlepszego programu do odzysku danych w Polsce, to nie tylko kwestia prestiżu, ale także możliwość dostarczania najlepszych rozwiązań swoim klientom. Naszym partnerom oferujemy wysokie rabaty. Zapewniamy szybką dostawę zamówionych programów do końcowego klienta bezpośrednio na jego e-mail (wpisany w danych licencji).

 

 

Jakie wymagania musisz spełniać?

 

Musisz prowadzić firmę i być aktywnym podatnikiem Vat. Wystarczy że wprowadzisz ofertę naszego oprogramowania na swojej stronie. Następnie należy założyć u nas konto i jako zalogowany klient skontaktować się przez stronę kontakt wysyłając do obsługi sprzedaży hurtowej wiadomość np: "Proszę o założenie konta hurtownika. Program kupowany będzie do dalszej odsprzedaży, zgodnie z ofertą na naszej stronie www...". Po naszej weryfikacji otrzymasz od nas rabat od 10% do 35%.

Pierwsze zamówienie realizujemy zawsze z rabatem 10%, a kolejne już z 20% lub większym zgodnie z osiągniętym obrotem, i to nie z kwartału czy roku, ale z całego okresu naszej współpracy.

 

 

Rabat zależny od obrotu

od 699 zł do 1.399 zł 20%
od 1.400 zł do 4.999 zł 25%
od 5.000 zł do 19.999 zł 30%
powyżej 20.000 zł 35%

 

Jak rozpocząć współpracę?

 

1. Dodaj program DMDE do swojej oferty w Twoim sklepie. Możesz do tego wykorzystać wszystkie treści dostępne na naszej stronie.

2. Zarejestruj się w naszym sklepie i wyślij nam wiadomość o dodaniu programu do swojej oferty i jego dalszej odsprzedaży, podając nam link do niej. Po zweryfikowaniu zmienimy Twoje konto na konto hurtowe i powiadomimy Cię o tym.

3. Jeśli otrzymasz zamówienie od klienta, złóż w naszym sklepie zamówienie podając w komentarzu (w 3 kroku - sposób dostawy), dane użytkownika końcowego programu (jego email oraz imię i nazwisko lub nazwę firmy).

Pamiętaj, że program DMDE sprzedawany jest wyłącznie w wersji elektronicznej. Po zakupie otrzymasz na emaila klucz do rejestracji użytkownika (ważny przez 40 dni) wraz z instrukcją jego aktywacji, który należy przekazać klientowi lub zlecić to nam. Jeśli Ty to zrobisz, to podaj mu też nr Twojego zamówienia, aby mógł on w przyszłości korzystać z naszego pełnego wsparcie poprzez email [email protected], zgodnie z zakupioną licencją.

Jeśli masz więcej pytań na temat naszej współpracy, możesz skontaktować się z nami przez email [email protected].

 

 

Zacznij od teraz!


Zarejestruj się z sklepie DMDE