Firma Partner

INFORMACJE O NAS

Dystrybucja oprogramowania DMDE

Firma Partner jest jedynym bezpośrednim i oficjalnym dystrybutorem na Polskę programu DMDE (DM Disk Editor and Data Recovery Software) i zgodnie z umową z producentem programu Dymitrijem Sidorovem, zajmuje się jego sprzedażą na terenie Polski. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową dla firm do dalszej odsprzedaży.
Obsługujemy zarówno małe i duże firmy, jaki i instytucje oraz osoby prywatne. Do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

Wsparcie dla użytkowników

Jako oficjalny dystrybutor oprogramowania zapewniamy również pełne wsparcie techniczne dla wszystkich użytkowników, którzy zakupili program na naszej stronie www. Wsparcie to udzielane jest przez email i zgodnie z zakupioną wersją licencji.

Dane firmy

PHU Partner - Katarzyna Bąkowska
os. Tysiąclecia 32/17, 31-610 Kraków
NIP: 678-184-55-10, Regon: 385684891

Kontakt email:
Zakupy i wsparcie: [email protected]
Współpraca i hurt: [email protected]

Wersje programu

W naszej ofercie znajdują się 3 wersje licencji programu DMDE w zależności od tego czy odzyskiwane są: własne dane prywatne, własne dane firmowe, czy też komercyjnie dane osób trzecich.

  

EXPRESS

   Wersja jednostanowiskowa do użytku domowego dla klienta indywidualnego do wykorzystania w celach niekomercyjnych posiadająca wsparcie tylko przez jeden rok.
   Kup teraz Express
  

STANDARD

   Wersja dla firm i instytucji do użytku własnego, odzysku danych z dysków i sprzętu, których jest się właścicielem niepozwalająca odzyskiwać danych na rzecz osób trzecich.
   Kup teraz Standard
  

PROFESSIONAL

   Wersja profesjonalna dla firm i instytucji do wykorzystania w celach komercyjnych. Wersja posiada zaawansowane funkcje, których nie mają inne wersje.
   Kup teraz Professional