Firma Partner

INFORMACJE O NAS

Dystrybucja oprogramowania DMDE

Firma Partner jest jedynym bezpośrednim i oficjalnym dystrybutorem na Polskę programu DMDE (DM Disk Editor and Data Recovery Software) i zgodnie z umową z producentem programu Dymitrijem Sidorovem, zajmuje się jego sprzedażą na terenie Polski. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową dla firm do dalszej odsprzedaży. Obsługujemy zarówno małe i duże firmy, jaki i instytucje oraz osoby prywatne. Do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT. Podane ceny zawierają podatek VAT.

Dane firmy

PHU Partner - Katarzyna Bąkowska
os. Tysiąclecia 32/17, 31-610 Kraków
NIP: 678-184-55-10, Regon: 385684891

Kontakt email:
Zakupy i wsparcie: [email protected]
Współpraca i hurt: [email protected]

Wersje programu

W naszej ofercie znajdują się 3 wersje licencji programu DMDE w zależności od tego czy odzyskiwane są: własne dane prywatne, własne dane firmowe, czy też komercyjnie dane osób trzecich.

  

EXPRESS

   Wersja jednostanowiskowa do użytku domowego dla klienta indywidualnego do wykorzystania w celach niekomercyjnych posiadająca wsparcie tylko przez jeden rok.
   Kup teraz Express
  

STANDARD

   Wersja dla firm i instytucji do użytku własnego, odzysku danych z dysków i sprzętu, których jest się właścicielem niepozwalająca odzyskiwać danych na rzecz osób trzecich.
   Kup teraz Standard
  

PROFESSIONAL

   Wersja profesjonalna dla firm i instytucji do wykorzystania w celach komercyjnych. Wersja posiada zaawansowane funkcje, których nie mają inne wersje.
   Kup teraz Professional