Numer 1 w Polsce

Dlaczego DMDE jest taki dobry?

Spis treści

 

Najlepszy program w Polsce w stosunku możliwości do ceny


Program DMDE to potężne narzędzie do wyszukiwania, edycji i odzyskiwania danych na dyskach twardych pozwalające na odzysk danych wraz z całą strukturą katalogów i plików. Wykorzystuje on specjalne algorytmy, których nie posiadają inne programy, a dzięki którym możliwe jest wykorzystywanie go w skomplikowanych przypadkach uszkodzeń gdy inne programy tego typu nie są w stanie nam pomóc. Dlatego też DMDE został uznany przez fachowców i ekspertów w Polsce najlepszym programem do odzyskiwania danych z dysków HDD. Z uwagi na jego popularność bardzo często jest on opisywany na specjalistycznych forach zajmujących się profesjonalnym odzyskiwaniem danych takich jak elektroda.pl oraz idg.pl. Na forach tych można znaleźć wiele pozytywnych opinii na jego temat oraz porad na temat jego różnorakiego wykorzystania.

 

Nie przepłacaj za odzyskiwanie danych w drogich firmach


Obecnie za odzyskiwanie danych w firmach trzeba zapłacić kilkaset złotych, a w przypadku poważniejszych problemów z dyskiem trzeba liczyć się z wydatkiem nawet kilku tysiąc złotych. Okazuje się jednak, że często z uwagi na rodzaj utraty danych nie ma potrzeby przepłacania aż tyle za tego typu usługi. Dzięki DMDE, w przypadku prostej utraty danych możesz samodzielnie i w prosty sposób odzyskiwać dane za niewielkie pieniądze, a wykorzystując wersję demo nawet za darmo w przypadku nie dużych ilości danych. DMDE posiada szereg darmowych funkcji, takich jak edytor dysku, prosty menadżer partycji, który pozwala na przywrócenie całej partycji oraz narzędzia do tworzenia obrazów i klonów dysków, a także konstruktor RAID. Wersja profesjonalna dla firm posiada dodatkowe funkcje, pozwalając na komercyjny odzysk danych na zlecania klientów.

 

Prosty w obsłudze


Nie musisz być ekspertem by odzyskiwać samodzielnie dane. Zobacz jakie jest to proste w przypadku prostych awarii np. utraty danych w wyniku ich przypadkowego skasowanie lub usunięciu partycji. Program posiada proste i intuicyjne polskie menu, a dzięki naszym opisom i filmom szybko opanujesz tajniki podstaw odzyskiwania danych. Program posiada również polską instrukcję obsługi programu. Prosty menadżer wyszukiwania i analizy pozwala skutecznie odtworzyć strukturę katalogów i odzyskać szybko pliki bez pełnego skanowania w przypadku prostych uszkodzeń systemu plików FAT i NTFS takich jak format lub awaria menedżera partycji.

 

Możesz liczyć na naszą pomoc


W razie nietypowych problemów możesz zawsze skorzystać z naszej pomocy oraz wymienić się informacjami na naszym forum. Możesz też zobaczyć nasze zdjęcia, filmy i porady na temat obsługi programu, a jako użytkownik płatnej wersji programu, możesz liczyć również na naszą fachową pomoc oraz wsparcie techniczne na e-maila np. podczas aktywacji, altualizacji lub samej pracy w programie.

 

Zalety i możliwości DMDE


Program posiada wszechstronną funkcjonalność i możliwości. Producent programu, Rosjanin Dymitry Sidorov, poświęcił się pasji stworzenia jednego z najlepszych programów do odzyskiwania danych. Dlatego też program jako nie liczny na rynku posiada tak duże funkcjonalności w stosunku do konkurencji, a wszystko to za dużo mniejsze pieniądze:

Tak    DMDE daje nam możliwość odzyskiwania danych z systemów plików NTFS i FAT. 

Tak    Pozwala na odzysk danych z dysków w RAID po ich złożeniu w DMDE.

Tak    Pozwala na wykonywanie kopii posektorowej z uszkodzonego dysku, z partycji z woluminu RAID lub innego urządzenia jak pendrive, CD lub karty SD  aby później bezpiecznie odzyskiwać dane.

Tak    Dodatkowo wersja Professional pozwala tworzyć raporty odzysku i listy plików, co pozwala na wychwycenie uszkodzonych lub błędnie odczytanych plików.

Tak    Posiada edytor HEX, który pozwala znającym budowę systemu plików wykorzystać możliwości bezpośredniej edycji źródła.

Tak    Pozwala również na analizę struktury systemu plików innych niż wymienione.

 

Z najnowszymi wersjami programu producent wprowadził dodatkowo:

Tak    Odzyskiwanie plików po ich sygnaturach.

Tak    Obsługę HPFS oraz systemów Linux i Mac.

 

W tym kontekście program DMDE daje duże możliwości i prosty sposób odzyskiwania danych, które w dość prosty sposób są uszkodzone. Przy uszkodzeniach bardziej skomplikowanych może służyć jako pomoc w analizie i sprawne narzędzie. Ponieważ DMDE działa pod kontrolą systemów Windows i Linux oraz DOS można dość szeroko zastosować program zarówno w systemach botowalnych jak i zainstalowanych na stałe. Linux pozwala na montowanie partycji NTFS co daje możliwość odzysku i zapisu na dyski z tym systemem plików. Wersja pod DOS jest bardziej odporna na odczyt uszkodzonych dysków, które mają problemy z widocznością pod BIOS lub odczytem np. długie czasy dostępu BAD sektory lub reset zasilania.

W razie uszkodzeń z którymi nie czujemy się na siłach walczyć, zawsze warto zlecić analizę dysku komuś wykwalifikowanemu, który określi koszty czas i możliwości odzyskania danych. To pozwoli na decyzje czy stać nas na odzyskanie danych czy lepiej szukać kopii i odbudowywać utracone dane.

 

Jest cały czas poprawiany pod kątem użytkowników


Producent cały czas z pasją rozwija swój program, a dzięki pomocy użytkowników jest on udoskonalany pod kątem uwag samych użytkowników. Często kolejne funkcje programu są wynikiem dyskusji na fomum i sugestii ze strony użytkowników programu o czym często zapominają producenci dużo droższych programów z branży odzysku danych nastawionych wyłącznie na zyski. Jako Polski dystrybutor programu również i my staramy się wnosić wkład w rozwój programu, dlatego często pomagamy użytkownikom np. na forum, aby przy okazji rozwiązywania ich problemów poznać ich potrzeby i przekazać je producentowi.

 

Opinie użytkowników mówią same za siebie


Niech głos zabiorą użytkownicy DMDE. Przeczytaj ich opinie na temat programu:

opinie o DMDE

Jaką wersję programu wybrać?


Jeśli chcesz odzyskać więcej danych warto zakupić pełną wersję programu wybierając odpowiedni rodzaj licencji dla siebie. Do wyboru masz 3 wersje licencji w zależności od tego czy odzyskujesz własne dane prywatnie, swoje dane firmowe, czy też zajmujesz się odzyskiem danych komercyjnie.

 
Express   Standard   Professional
Wersja jednostanowiskowa do użytku domowego dla klienta indywidualnego do wykorzystania w celach niekomercyjnych posiadająca wsparcie tylko przez jeden rok.   Wersja dla firm i instytucji do użytku własnego, odzysku danych z dysków i sprzętu, których jest się właścicielem niepozwalająca odzyskiwać danych na rzecz osób trzecich.   Wersja profesjonalna dla firm i instytucji do wykorzystania w celach komercyjnych. Wersja posiada zaawansowane funkcje odzyskiwania danych, których nie mają inne wersje.
Kup teraz Express   Kup teraz Standard   Kup teraz Professional