Dlaczego warto kupić DMDE?

DLACZEGO WARTO KUPIĆ DMDE?

 

 

Spis treści

 

Dlaczego warto kupić DMDE?

Jak odzyskać dane przy pomocy DMDE?

Jak zabezpieczać dane przy pomocy DMDE?

 

 

Najlepszy program w Polsce w stosunku możliwości do ceny

 

Program DMDE to potężne narzędzie do wyszukiwania, edycji i odzyskiwania danych na dyskach twardych pozwalające na odzysk danych wraz z całą strukturą katalogów i plików. Wykorzystuje on specjalne algorytmy, których nie posiadają inne programy, a dzięki którym możliwe jest wykorzystywanie go w skomplikowanych przypadkach uszkodzeń gdy inne programy tego typu nie są w stanie nam pomóc. Dlatego też DMDE został uznany przez fachowców i ekspertów w Polsce najlepszym programem do odzyskiwania danych z dysków HDD. Z uwagi na jego popularność bardzo często jest on opisywany na specjalistycznych forach zajmujących się profesjonalnym odzyskiwaniem danych takich jak elektroda.pl oraz idg.pl. Na forach tych można znaleźć wiele pozytywnych opinii na jego temat oraz porad na temat jego różnorakiego wykorzystania.

 

 

Nie przepłacaj za odzyskiwanie danych

 

Obecnie za odzyskiwanie danych w firmach trzeba zapłacić kilkaset złotych, a w przypadku poważniejszych problemów z dyskiem trzeba liczyć się z wydatkiem nawet kilku tysiąc złotych. Okazuje się jednak, że często z uwagi na rodzaj utraty danych nie ma potrzeby przepłacania aż tyle za tego typu usługi. Dzięki DMDE, w przypadku prostej utraty danych możesz samodzielnie i w prosty sposób odzyskiwać dane za niewielkie pieniądze, a wykorzystując wersję demo nawet za darmo w przypadku nie dużych ilości danych. Oprogramowanie posiada szereg darmowych funkcji, takich jak edytor dysku, prosty menadżer partycji, który pozwala na przywrócenie całej partycji oraz narzędzia do tworzenia obrazów i klonów dysków, a także konstruktor RAID. Dodatkowo wersja profesjonalna dla firm posiada dodatkowe funkcje, pozwalając na komercyjny odzysk danych na zlecania klientów.

 

 

Intuicyjny i prosty w obsłudze

 

Nie musisz być ekspertem by odzyskiwać samodzielnie dane. Zobacz jakie jest to proste w przypadku prostych awarii np. utraty danych w wyniku ich przypadkowego skasowanie lub usunięciu partycji. Program posiada proste i intuicyjne polskie menu, a dzięki naszym opisom i filmom szybko opanujesz tajniki podstaw odzyskiwania danych. Program posiada również polską instrukcję obsługi programu. Prosty menadżer wyszukiwania i analizy pozwala skutecznie odtworzyć strukturę katalogów i odzyskać szybko pliki bez pełnego skanowania w przypadku prostych uszkodzeń systemu plików FAT i NTFS takich jak format lub awaria menedżera partycji.

 

 

Możesz liczyć na naszą pomoc

 

W razie nietypowych problemów możesz zawsze skorzystać z naszej pomocy oraz wymienić się informacjami na forum, Facebooku czy też w komentarzach do naszych filmów na YouTube, na które staramy się szybko odpowiadać. Dodatkowo na naszej stronie możesz też zobaczyć nasze zdjęcia, filmy i porady na temat obsługi programu. 

Pamiętaj że jako użytkownik pełnej wersji programu, w zakresie zakupionej u nas licencji możesz liczyć na nasze pełne wsparcie techniczne. Wystarczy wysłać do nas na email [email protected] (podając nam swój email i nr zamówienia) opis problemu np. podczas aktywacji, aktualizacji lub samej pracy w programie podczas odzyskiwania danych.

 

 

Zalety i możliwości DMDE

 

Program posiada wszechstronną funkcjonalność i możliwości. Producent programu, Rosjanin Dymitry Sidorov, poświęcił się pasji stworzenia jednego z najlepszych programów do odzyskiwania danych. Dlatego też program jako nie liczny na rynku posiada tak duże funkcjonalności w stosunku do konkurencji, a wszystko to za dużo mniejsze pieniądze:

   Opcje dostępne w DMDE DMDE daje nam możliwość odzyskiwania danych z systemów plików NTFS i FAT.
   Opcje dostępne w DMDE Pozwala na odzysk danych z dysków w RAID po ich złożeniu w DMDE.
   Opcje dostępne w DMDE Pozwala na wykonywanie kopii posektorowej z uszkodzonego dysku, z partycji z woluminu RAID lub innego urządzenia jak pendrive, CD lub karty SD aby później bezpiecznie odzyskiwać dane.
   Opcje dostępne w DMDE Dodatkowo wersja Professional pozwala tworzyć raporty odzysku i listy plików, co pozwala na wychwycenie uszkodzonych lub błędnie odczytanych plików.
   Opcje dostępne w DMDE Posiada edytor HEX, który pozwala znającym budowę systemu plików wykorzystać możliwości bezpośredniej edycji źródła.
   Opcje dostępne w DMDE Pozwala również na analizę struktury systemu plików innych niż wymienione.
  

Z najnowszymi wersjami programu producent wprowadził dodatkowo:

   Opcje dostępne w DMDE Odzyskiwanie plików po ich sygnaturach.
   Opcje dostępne w DMDE Obsługę HPFS oraz systemów Linux i Mac.

 

W tym kontekście program DMDE daje duże możliwości i łatwy sposób odzyskiwania danych, które w dość prosty sposób są uszkodzone. Przy uszkodzeniach bardziej skomplikowanych może służyć on jako pomoc w analizie i sprawne narzędzie odzyskujące nasze dane. Ponieważ program działa pod kontrolą systemów Windows, Linux, Mac oraz DOS można dość szeroko zastosować go zarówno w systemach bot-owalnych jak i zainstalowanych na stałe. Linux pozwala na montowanie partycji NTFS co daje możliwość odzysku i zapisu na dyski z tym systemem plików. Wersja pod DOS jest bardziej odporna na odczyt uszkodzonych dysków, które mają problemy z widocznością pod BIOS lub odczytem np. długie czasy dostępu BAD sektory lub reset zasilania.

 

 

Jest cały czas poprawiany pod kątem użytkowników

 

Producent cały czas od 2009 roku z pasją rozwija swój program, a dzięki pomocy użytkowników jest on udoskonalany pod kątem ich uwag i potrzeb. Często kolejne funkcje programu są wynikiem dyskusji na forum i sugestii ze strony użytkowników programu, o czym często zapominają producenci dużo droższych programów z branży odzysku danych nastawionych wyłącznie na zyski.

Jako Polski dystrybutor programu również i my staramy się wnosić wkład w jego rozwój. Dlatego przy okazji rozwiązywania i poznawania problemów naszych klientów, przekazujemy producentowi nasze uwagi dotyczące wdrożenia nowych funkcjonalności w programie.

 

 

Opinie użytkowników mówią same za siebie

 

Niech głos zabiorą użytkownicy DMDE. Przeczytaj ich opinie na temat programu:

 

Opinie DMDE?

 

Jaką wersję programu wybrać?

Wszystko zależy od tego jakie dane będziesz odzyskiwał. Do wyboru masz 3 wersje licencji w zależności od tego czy odzyskiwać będziesz własne dane prywatnie, swoje dane firmowe, czy też dane innych np. gdy zajmujesz się odzyskiem danych komercyjnie.

  

EXPRESS

   Wersja jednostanowiskowa do użytku domowego dla klienta indywidualnego do wykorzystania w celach niekomercyjnych posiadająca wsparcie tylko przez jeden rok.
   Kup teraz Express
  

STANDARD

   Wersja dla firm i instytucji do użytku własnego, odzysku danych z dysków i sprzętu, których jest się właścicielem niepozwalająca odzyskiwać danych na rzecz osób trzecich.
   Kup teraz Standard
  

PROFESSIONAL

   Wersja profesjonalna dla firm i instytucji do wykorzystania w celach komercyjnych. Wersja posiada zaawansowane funkcje, których nie mają inne wersje.
   Kup teraz Professional