• -49,00 zł
DMDE Express - Program do odzyskiwania danych

DMDE Express - Program do odzyskiwania danych

148,00 zł
99,00 zł Zniżka 49,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 99,00 zł

Wersja do użytku domowego dla klienta indywidualnego do wykorzystania w celach niekomercyjnych posiadająca wsparcie przez jeden rok.

Faktura może zostać wystawiona tylko na osobę prywatną!

Ilość systemów operacyjnych:
Ilość

  Bezpłatna dostawa na email

Klucz do programu otrzymasz na email wraz z instrukcją użycia

  Darmowe wsparcie dystrybutora

Aktualizacje i wsparcie zgodnie z zakupioną licencją programu

  Szybka i bezpieczna płatność

Płatność online PayU, PayPal, kartą płatniczą lub przelewem

PODSTAWOWE FUNKCJE PROGRAMU DMDE EXPRESS

      

 • Wersja okienkowa GUI dla Windows 9x/ME/2K/XP/Vista/7/8/10, Linux i MacOS 32 oraz 64-bit;
 • Wersja konsolowa dla DOS, Windows, Linux;
 • Polski interfejs;
 • Nie wymaga instalacji, działa po rozpakowaniu;
 • Wsparcie dla NTFS / NTFS5, FAT12 / 16, FAT32, exFAT, ext2 /3 /4, HFS+ / HFSX, reFS, APFS;
 • Skanowanie po sygnaturach plików, skanowanie RAW;
 • Skanowanie w poszukiwaniu danych przy uszkodzeniach Master File Table (MFT i MFTmirror);
 • Wsparcie zapisu NTFS (kopiowanie, usuwanie plików, tworzenie, naprawa katalogów);
 • Obsługa dużych plików powyżej 4 GB dla systemu plików NTFS i powyżej 2 GB dla woluminów FAT (podgląd i odzysk);
 • Wyszukiwanie utraconych partycji (zapis, wstawienie, tworzenie, modyfikacja);
 • Odczyt i odzyskiwanie skompresowanych plików NTFS (do wielkości 2 Gb);
 • Obsługa dysków powyżej 2 TB;
 • Obsługa innych urządzeń I/O niż HDD jak Pendrive, CD, DVD, Karty pamięci, Dyski logiczne-wirtualne;
 • Wsparcie Unicode;
 • Wsparcie dla dużych skompresowanych plików NTFS;
 • Budowanie RAID do odzysku danych (RAID-0, RAID-1, RAID-4, RAID-5, RAID-6, delayed parity, JOBD / Spanned).
 • Możliwości podglądu i edycji: HEX, tabeli partycji, FAT/FAT32/NTFS, boot sektor, FAT/FAT32 katalogi, FAT/FAT32 clusters table, katalogi NTFS (tylko wyświetlanie), $ MFT rekord (tylko wyświetlanie): listy atrybutów, standardowych informacji, nazwy plików, łańcuchów klastrów i atrybutów rozszerzonych.

      

EXPRESS1OS

Specyficzne kody

ean13
1234567890123

Pliki do pobrania

Umowa licencyjna

Warunki licencji programu DMDE w wersji Express i Standard

Pliki do pobrania (6.04k)

Instrukcja obsługi

Polska instrukcja obsługi programu DMDE w wersji 4.0.0

Pliki do pobrania (478.98k)

Komentarze

Oceń 
Paweł Ł
2024-06-10

Mój przyjaciel DMDE EXPRESS

Program DMDE EXPRESS dała się poznać od najlepszej strony, wielokrotnie już sięgałem po niego, polecam. W przyszłości nie zawaham się go użyć :)

Oceń 
Radoslaw S
2024-03-17

DMDE Polecam

Jak dla mnie, przeciętnego urzytkownika to poteżny i efektywny program. Uniwersalny i przyjemny w uzytkowaniu.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Jan G
2024-02-14

Mój ulubiony program

W 2014 roku padł mi system w moim PC i brak dostępu do danych.. 7 - u reklamujących się informatyków jeszcze bardziej uszkodziło stwierdzając, ze dane nie do odzyskania. Jeden zaproponował naprawę, ale koszt około 5 tyś. PLN. Dopiero 8 - y nieznany informatyk naprawił system, ale dane nie do odzyskania. Dysk był formatowany. W styczniu 2015 roku przypadkowo trafiłem na link DMDE. Opis krótki, logiczny zainteresował mnie i pobrałem wersje próbną i okazała się rewelacją. Następnego dnia zakupiłem program, zainstalowałem i odzyskałem wszystkie dane. Około 5% okazało się uszkodzonych, ale to mogło być powodem formatowania i usuwania partycji. Dane na których zależało mi odzyskałem w 100%. Z programu tego i następnych zakupionych korzystałem kilka razy i za każdym razem 100% odzyskania i bez uszkodzeń plików. Obecnie dysk 1 TB i 4 partycje z cennymi danymi. System uszkodził się i brak dostępu. Tylko w magazynie dysków był widoczny jako dysk z brakiem nośnika, lub jako dysk dynamiczny nieprawidłowy. Zalecenie sformatowania. Sprawdziłem ten dysk za pomocą programu DMDE, który już nie posiadał wspomagania. Tu rewelacja. Ukazał się dysk, a następnie wyświetlone zostały partycje i zawartość w nich katalogów i plików.. Sprawdziłem odzyskiwanie i okazało się szybkie i w 100%. W dodatku nazwy plików nie zmienione i dane przy pliko foto również zachowane. Zakupiłem kolejna wersję DMDE i kolejna rewelacja.. Dyski można odczytywać jako dynamiczne i logiczne. W moim przypadku metoda odczytu dysku dynamicznego jest najszybsza. Jest to podobne do kopiowania, lecz nieco więcej czasu zajmuje, ponieważ najpierw jest odczyt, a następnie zapis. Jest możliwość dowolnie wybranych katalogów lub plików. Zyskuje się dużo na czasie, ale efekty sa rewelacyjne. W dodatku można pobrać instrukcję obsługi programu, która jest zrozumiała nawet dla laików, Kolejna oszczędność i zysk, to koszt niski, łatwy do zrozumienia. Ten program jest dla mnie najlepszym i najpewniejszym. Z tego powodu korzystam z tego programu i polecam innym, ponieważ obsługa nie należy do trudnych i skomplikowanych

 • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Adam B
2024-02-07

Cudo!

Program rewelacyjny - ponad 400 GB danych odzyskane w całości, łącznie z całą strukturą folderów. W ciągu kilkunastu godzin od zakupu otrzymałem maila z instrukcjami. Aktywacja i obsługa bardzo proste. Zaznaczam jednak, że w moim przypadku dysk nie był uszkodzony (po konwertowaniu jednej pustej partycji na dysk logiczny zniknęły wszystkie pozostałe partycje z danymi, a Menadżer zarządzania dyskami pokazał zamiast tego 700 GB nieprzydzielonego miejsca). Program odnalazł i odzyskał wszystko w ciągu kilku godzin.. Jeśli macie wątpliwości, pobierzcie wersję demo - również działa jak trzeba, ale można odzyskiwać po jednym pliku. W każdym razie - POLECAM i dziękuję ekipie DMDE Polska.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Rafał S
2024-01-08

Polecam

Odzyskałem pliki, które potrzebowałem

Oceń 
Przemysław Z
2024-01-08

100% odzyskane dane

Super program, nawet laik komputerowy poradzi sobie z obsługa programu. Odzyskane wszystkie zdjęcia z dysku. Gorąco polecam program :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Łukasz G
2023-11-09

Polecam!

W podróży dysk stracił wszystkie dane, głównie zdjecia. Dysk cały, bez uszkodzeń fizycznych. Po przeskanowaniu te nie wykryto uszkodzę ale wszystkie zdjęcia i filmiki usunięte. Był u paru "specjalistów"lecz z 1TB uratowali 15 zdjęć... A ten program nie dość, że odzyskał wszystkie zdjęcia oraz filmiki to wraz z folderami! Pięknie wszystko uporządkowane jak by nigdy nie zniknęły???? polecam gorąco program i pozdrawiam cala ekipę DMDE za na prawdę dobra robie.

 • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Jakub G
2023-08-16

Polecam

W swojej cenie do zastosowań domowych nie ma sobie równych. Serdecznie polecam :)

Oceń 
Marek S
2023-01-18

Seagate GoFlex Portable po podłączeniu do NC+

Utrata nie widzialny przez system win . REWELACYJNY PROGRAM odzyskałem dane a zwłaszcza fotki z wielu lat na których mi bardzo zależało .Podłączyłem do NC+ w celu obejrzenia filmu
,dysk przeleżał pewnie trzy lata wreszcie mam odzyskane dane a i cena za program niska .Szybka wysyłka klucza .POLECAM .

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Robert T
2022-10-17

DMDE Expres program dla każdego

Naprawdę po niecałym roku użytkowania DDME Express uratował moje niefortunne wypadki i formatowania dysków i w efekcie końcowym mam odzysk plików na 100%. Jak Dla Mnie wart Swojej ceny a kto wie czy po wygaśnięciu licencji za 1mc nie kupię wersji Standard. Jestem zadowolony z działania Samego programu jak i samouczka na starcie jak i z jego skuteczności.

Oceń 
Kamil D
2022-02-19

100% satysfakcji z dokonanego zakupu

mam dysk z uszkodzonymi sektorami odpowiedzialnymi za partycje w związku z tym wywaliło mi ważne dane w tym o zgrozo szkolenia BHP jednej z firm którą prowadzę!!!! Program DMDE Express odzyskał mi je bez najmniejszego problemu przy okazji pliki "pierdułki", które chciałem również. W związku z czym mam uratowany tyłek :D polecam program w razie tego typu awarii przy okazji nauczyło mnie to również robienia kopii ważnych plików na innych nośnikach danych niż tylko ślepe ufanie jednemu nośnikowi :) bo to tylko sprzęt ma prawo się zepsuć .... DMDE program 10/10 polecam serdecznie

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Natalia Z
2021-12-29

Odzyskane dane

Super program, 100 % odzyskanych danych z uszkodzonego pendrive! polecam!

Oceń 
Robert S
2021-07-17

oki doki

dał radę przy uszkodzonym pendrive

 • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Marek K
2020-05-15

Rewelacyjny program

W jednej chwili straciłem wszystkie dane z zewnętrznego dysku archiwum domowego około 3 TB danych tylko dlatego, że uruchomiłem naprawę struktury plików z windows. Po uruchomieniu dysku komputer zameldował jakieś błędy na dysku i propozycję naprawy lub użycia dysku bez skanowania, ja na nieszczęście wybrałem opcję Uruchom sprawdzanie i to był błąd bo po sprawdzeniu na dysku zostały jakieś śmieci, wszystkie dane zniknęły. Panika. Zacząłem szukać w pracy i po necie informacji, który program byłby najlepszy i w miarę niedrogi żeby uratować mój dysk. Polecali mi w pracy program Recuva, znajomy w pracy używa swojego firmowego Ontrack Recovery ale mówił, że on nie zawsze jest dobry że nie zachowuje nazw plików i struktury katalogów nie wiem jak starą ma wersję w każdym razie znalazłem DMDE z bardzo dobrymi opiniami, odpaliłem wersję free, skaner chodził 3 dni ale się udało zobaczyłem ponownie swój stary dysk cała struktura katalogów była OK więc zaraz kupiłem licencję DMDE Express i wszystkim polecam.

 • 5 z 5 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Waldemar B
2019-12-22

Program jest OK

Po sprawdzeniu kilku darmowych programów do odzyskiwania danych, powróciłem do DMDE. Miałem uszkodzoną strukturę plików exFAT pendrive, użyłem funkcję Windowsa "Napraw" w wyniku czego przywrócił sprawność pamięci, ale utraciłem ważny duży 25 GB plik. Sięgnąłem w pierwszym kroku po EaseUS Data Recovery Wizard Free, ale niestety nie dał on rady, owszem znalazł 3 pliki z czego jeden miał 0B, drugi dał się odtworzyć, ale miał pustą zawartość w katalogach, a trzeciego nie chciał już przetwarzać, tylko zachęcał do kupna wersji PRO. W DobreProgramy.pl znalazłem dobre opinie o DMDE i sugerowałem się też najświeższymi datami aktualizacji programu.
Odtwarzanie zajęło sporo czasu, bo odtwarzałem 3 znalezione przez program pliki po 25GB, których poszukiwałem - dał radę i zdobyłem w końcu 2 kopie z 3 możliwych, a wystarczała mi tylko jedna - więc pełny sukces, program jest OK.

 • 7 z 7 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Izydor K
2019-10-30

rewelacja

Szkoda, że nie miałem tego programu kilka lat temu i kilka dysków poszło do kosza. Na wersji demo odzyskałem wszystkie ważne dla mnie dane z uszkodzonej pamięci SD. Kupię pełną wersję na 100% nawet gdybym nigdy juz jej nie użył. Z wdzięczności za uratowanie moich danych i pieniędzy.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Jacek K
2019-04-01

Udany zakup

Rewelka! Wszystkie dane jakie utraciłem odzyskałem w 100% dzięki temu programowi. Dzięki wielkie

 • 2 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Darek Ł
2018-11-07

Szybki i skuteczny odzysk

Dzięki programowi DMDE odzyskałem szybko i skutecznie wszystkie moje utracone dane. Dziękuję za szybką realizacje zamówienia. Należy się 5 gwiazdek :)

 • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Jarosław O
2018-06-30

Zadowolony klient :)

Widzę że dołączam do grona kolejnych zadowolonych klientów programu :) Po awarii dysku Dmde odzyskał całą strukturę moich ważnych dokumentów.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Filip M
2018-05-31

Niesamowity program

Wiele osób próbowało mi pomóc w odzyskaniu plików z mojego uszkodzonego dysku, na którym miałem bezcenne zdjęcia i filmy moich dzieci. Sam też użyłem już wiele różnych narzędzi do odzyskiwania danych, ale dopiero użycie programu DMDE było przełomem! Właśnie udało się odzyskać ponad 1 TB filmów i zdjęć, a przyznam się że byłem już bliski rozpaczy. Oprogramowanie jest naprawdę niesamowite. Nie jestem ekspertem od IT, ale z odrobiną cierpliwości wyniki były szokujące. Dziękuję bardzo za program, od teraz polecam go wszystkim znajomym.

 • 6 z 6 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Kamil P
2018-05-03

Spoko program

Wlasnie tego szukalem :) Program odzyskal mi wszystkie dane jak nalezy. Transakcja przebiegla sprawnie. Polecam

 • 2 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Maciej G
2017-11-04

Rewelacja

W moim przypadku rewelacja pod każdym względem! Takiego oprogramowania szukałem! Podczas pracy na dysku zewnętrznym, padło zasilanie, komputer zresetował się, a po ponownym uruchomieniu okazało się, że szlak trafił owy dysk zewnętrzny na którym pracowałem (prawie 700GB BARDZO ważnych danych!). Podczas próby otwarcia dysku, jedyne co można było zrobić to .... fotmat..!!! DMDE zgrał WSZYSTKIE dane jakie na nim były z zachowaniem identycznej struktury plików! Za przystępną cenę uratowałem WSZYSTKO! Dziękuję i POLECAM w 100%!

 • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Marcin K
2017-11-01

Rozwiązanie sporego problemu

Spory problem i bardzo dobre rozwiązanie tego problemu. Prosta rzecz - usunięcie zdjęć z karty pamięci, bez usuwania do kosza. Lightroom "zgrał" zdjęcia (operacja zakończona sukcesem, więc od razu czyszczenie karty pamięci), ale po usunięciu ich z karty - pojawił się komunikat, że tych usuniętych nie można skopiować. Przecież to bardzo prosta sytuacja, ale Recuva, Photo Rescue, Pandora Recovery, Image Rescue, R-Studio i parę innych programów - nie potrafiły sobie z tym poradzić. Mimo głębokiego skanu poległy. Pandora - przywróciła rawy z uszkodzeniami, przez co pliki nie nadawały się do niczego. Pojawia się DMDE - szybki skan, mnóstwo opcji, wersja demo, która nie ma ograniczeń. Pliki (i dzięki temu sporo kosztów) odzyskane. Dzięki takiemu podejściu do użytkownika chociaż nie muszę kupować tego programu, to zrobię to w najbliższym czasie żeby docenić takie a nie inne podejście.

 • 8 z 8 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Ela W
2017-06-30

polecam

Za pomocą tego programu i firmowych filmów na You Tube, zrobiłam kopię posektorową na dysk i na nowym dysku były odczytywalne wszystkie moje 420 GB danych.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Jan G
2015-05-08

DMDE Expres program dla każdego

Awaria systemu i utrata danych o ogólnej pojemności około 600 GB spowodowała konieczność poszukiwania metod odzyskania utraconych danych. Informatycy po diagnozie dysku stwierdzali bezpowrotną utratę danych bez możliwości ich odzyskania. Przypadkowo znaleziona oferta w Internecie i pobranie wersji próbnej okazała się miłym i rewelacyjnym zaskoczeniem. Zakupiony program spełnił moje oczekiwania. Wszystkie dane zostały odzyskane, pomimo, że dysk był formatowany i ponownie podzielony na partycje. Program jest przyjazny nawet dla początkujących informatyków amatorów. DMDE expres jest dobrym programem do samodzielnego odzyskiwania danych bez potrzeby korzystania z usług serwisów komputerowych, informatyków.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Wojciech C
2014-12-04

Dziękuje za pomoc w odzysku danych

Dziękuje Panie Krzysztofie za pomoc przy odzysku danych. Program odzyskał mi wszystkie ważne dokumenty zgodnie z Pana zaleceniami. Będę polecał program innym.

 • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Bogdan T
2014-11-11

Mogę śmiało każdemu polecić

Polecam! Odzyskałem praktycznie wszystkie dane z uszkodzonej partycji z zachowaniem całej struktury plików. Nie wiedziałem że to takie proste. Teraz już wiem że nie potrzebnie wstrzymywałem się z zakupem.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Zbigniew W
2014-10-05

Wszystkie pliki odzyskane

Polecam! Odzyskałem wszystkie dane z uszkodzonej partycji 2TB. W większości były to duże pliki, ale nie było problemów.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Paweł T
2014-08-20

Wszystko odzyskane daję 5

Rewelacyjny program, intuicyjna obsługa i co najważniejsze w 100% skuteczny i warty swojej ceny. POLECAM

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Damian N
2014-06-13

98% z 2TB

Polecam każdemu co ma właśnie problem z danymi odzyskałem 98% z dysku 2TB polecam naprawdę warto! Tak przy okazji to dziwne ze tak dobry program nie występuje w żadnych rankingach najlepszych programów do odzyskiwania danych. Widać że wszystkie te ranking są mocno naciągane bo sponsorowane i nie dają żadnej konkretnej wiedzy. To czym i jak odzyskiwać dane dowiedziałem się dopiero na forum elektroda.pl gdzie większości poleca właśnie DMDE.

 • 6 z 6 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Zbigniew P
2014-06-09

Polecam DMDE

Polecam! Odzyskałem praktycznie wszystkie dane z uszkodzonej partycji 2TB. W większości były to duże pliki, ale nie było problemów.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Winicjusz J
2014-05-12

Program działa dobrze

Program faktycznie działa.Odzyskał wszystkie dane z utraconej partycji.Polecam

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Adam L
2014-04-04

Wszystko OK, można kupować :)

Program rewelacja Obsługa super 22 nie problem ... proszę klucz autoryzacji 22.20 wszystkie dane odzyskane Polecam zdecydowanie jedyny minus szkoda ze nie ma wersji portable w każdej z wersji, Polecam zdecydowanie.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Marek B
2014-02-10

Jednie DMDE widział moje partycje

DMDE to jedyny ze wszystkich innych dostępnych do wypróbowania w internecie płatnych oraz freeware przetestowanych prze ze mnie programów, który jako jedyny widział partycje z moimi danymi na dysku z uszkodzoną tablicą MFT. Wirtualna rekonstrukcja plików... i dane błyskawicznie zostały odzyskane w 100%. Polecam.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Wacław M
2013-12-12

SUPER PROGRAM

Super program, odzyskałem swoje dane w 100%.Szybka wysyłka. Sklep i program godny polecenia. Dziękuje za wsparcie przy odzysku danych.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Jerzy F
2013-11-21

Świetny program

Świetny program do odzyskiwania danych.Trochę miałem obaw czy dam sobie z nim radę,ale okazał się na tyle przyjazny,że nie było problemów.Cała zawartość dysku(500 GB) została uratowana.Inwestycja okazała się trafiona w 100%!Polecam wszystkim niezdecydowanym.

 • 5 z 5 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Mariusz W
2013-09-10

Cała moja praca została odzyskana!!!

Odzyskałem swoje dane z dysku, na którym dokumentowałem swoją pracę ! Cudowny program. Cała struktura plików i katalogów jest zachowana, a było już krytycznie. Nikt nie chciał się podjąć naprawy mojego dysku. Wszyscy twierdzili, że trzeba oddać do firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu danych. Obsługa sklepu doskonała. Można spokojnie zadzwonić i zapytać w razie problemów z aktywacją itp. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Przemysław F
2013-08-12

Super sprawa

Super kontakt, wysyłka kolejnego dnia, wsparcie ze strony wystarczyło by odzyskać 500GB danych z dysku zewnętrznego. Dobrze wydane pieniądze. Polecam.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Ryszard C
2013-08-08

750 GB danych odzyskane - dziękuje

Straciłem partycję z danymi na 750 GB dysku Adata hdd sh93 (prawie 500 gigabajtów: dokumenty, zdjęcia, pliki audio i video). Myślałem, że nic nie da się już zrobić, trafiłem jednak w internecie na forach na informacje o programie DMDE. Kupiłem i odzyskałem wszystko, łącznie ze strukturą katalogów i plikami, których nazwy nie zostały nawet zniekształcone. Daję zasłużoną 5 zarówno za program, jak i za błyskawiczną realizację transakcji zakupu. Pozdrawiam.

 • 5 z 5 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Sławomir P
2013-08-04

100% skuteczności

Dzięki temu programowi odzyskałem 2TB danych z dysku (dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy, itp.) . 100% skuteczność. Program odtworzył pierwotną strukturę katalogów i nazwy plików. Cztery inne (droższe programy nie poradziły sobie z odzyskaniem danych z tego dysku), W porównaniu do innych programów DMDE był też szybszy. Polecam

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Przemysław N
2013-07-29

Obsługa w 1 godzinkę

Super świetny i profesjonalny kontakt, w przeciągu godziny miałem licencje i odzyskałem prawie 8GB danych. Tego nie potrafią badziewne programy, których przegrzebałem sporo. TYLKO DMDE.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Mateusz B
2013-06-25

Jako jedyny sobie poradził

Doskonała aplikacja. Próbowałem odzyskać pliki ze sformatowanego dysku przy użyciu np. Recuva, Undelite i większość odzyskanych plików była uszkodzona. A tu proszę, jedno kliknięcie i cały dysk odzyskany, prawie pół miliona plików, nieuszkodzonych :D Obsługa telefoniczna mogła by być bardziej wyrozumiała, bo nie każdy jest informatykiem, ale i tak wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie.

 • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Andrzej M
2013-06-21

Szybki i profesjonalny kontakt

Szybki i profesjonalny kontakt z firmą. Licencje otrzymałem w godzinę .Jeśli chodzi o program pomógł mi w 100%. Polecam Firmę jak i program.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Jakub M
2013-06-01

Polecam DMDE każdemu

80GB danych wróciło po tym jak windows8 nadpisał partycję swoim recovery :) DMDE jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o partycje GPT

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Arkadiusz K
2013-05-07

DMDE daje radę :)

Super programik. Odzyskałem dane z raid0!! Polecam jak najbardziej!!

 • 2 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Jarosław M
2013-03-03

Program rewelacja

Firmy proponowały tysiące złotych za odzysk danych. Filmy, zdjęcia, wspomnienia. Byłem załamany, ale.... Udało się i to za grosze dzięki programikowi. Obsługa świetna i to w dzień wolny od pracy. Dziękuję serdecznie, polecam.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Marcin C
2013-03-01

DMDE jest najlepszy!

Faktycznie DMDE jest najlepsze ! Po kilkunastu testach z innymi programami ,zdecydowałem się na zakup DMDE . Szybko otrzymałem klucz licencji i ... po kilku chwilach program zarobił na siebie z nawiązką ! Zamiast płacić za odzysk-wyzysk - DMDE !!!

 • 5 z 5 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
Krzysztof Ż
2013-02-04

Szybki kontakt

Błyskawiczny kontakt i wysyłka. Co do programu to najlepszy program z tej kategorii z jakim miałem do czynienia, banalnie prosty w obsłudze, odzyskał 100% cennych danych pozostawiając niezmienione nazwy, czyli wszystko tak jak chciałem ;) Polecam

 • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt


Zobacz także